Ačiū, #StiprūsKartu savanoriai!

Nuostabūs „Stiprūs kartu“ savanoriai,

Vieną dieną, kai visas pasaulis sustojo, didelė dalis Lietuvos žmonių atsidūrė aklavietėje, o kita – dar didesnė dalis suprato, kad dabar yra metas budėti ir padėti. Ir tą dieną prasidėjo „Stiprūs kartu“ istorija, kurios herojai esate JŪS.

„Broliai ir sesės šauliai, mūsų bendražygiai Lietuvos skautai, visi gerieji žmonės, tapę „Stiprūs kartu“ savanoriais, AČIŪ! Daugiau nei pusantro mėnesio prabėgo lyg akimirka. Nuėjome kelią, kurį prisiminsime visada. „Stiprūs kartu“ savanoriai ne tik padėjo tūkstančiams, bet, akivaizdu, savo darbais ne vieną išgelbėjo nuo ligos ar mirties. Trisdešimt laisvės metų užaugino tūkstančius žmonių, kurie neklausia – ką man duosit? o klausia – kuo galiu būti naudingas? Laisvės medis žydi. Su pavasariu!“ – Edmundas Jakilaitis.

Už kiekvieno iš Jūsų iniciatyvą ir parodytą norą ištiesti pagalbos ranką kitiems, „Stiprūs kartu“ iniciatoriai yra be galo dėkingi! Jūsų užsiregistravusių skaičius visoje Lietuvoje yra toks įspūdingas, kad mes nespėjome kreiptis į visus savanorius. Ir tai reiškia, kad norinčių padėti piliečių yra daugiau nei tų, kuriems reikia pagalbos, o tai labai džiugina.

Tikimės, kad šiltas žmogiškas santykis tarp Jūsų ir tų žmonių, kuriems padėjote, neišnyks pasibaigus karantinui. Ir pasibaigus „Stiprūs kartu“ iniciatyvai Jūs toliau palaikysite ryšį su pažįstamais ar šalia gyvenančiais senjorais, nes Jūsų pagalba jiems yra be galo prasminga. Taip pat norintiems ir toliau tęsti gerus darbus, siūlome prisidėti prie „Maisto banko“, „Gelbėkit vaikus“, Maltiečių ar kitų organizacijų.

Toks projektas kaip „Stiprūs kartu“ negali tiesiog imti ir pasibaigti. Turėdami tokias gausias Jūsų pajėgas, esame tikri, jog susitiksime ir susivienysime dar ne vieną kartą! Galbūt organizuodami dar laukiančias socialines akcijas ar įvairias pilietines iniciatyvas. Todėl su didžiausia padėka, pagarba ir nuoširdžiausiais linkėjimais sakome stiprų AČIŪ kiekvienam iš Jūsų.